Наша компанія вже 16 років займається виробництвом і продажем кованих виробів.

З 2007 року спеціалізацією стало виготовлення кованих меблів, а також сувенірів і аксесуарів з металу. Обсяги виробничих потужностей дають нам змогу випускати серійно найбільш затребувані вироби, що зі свого боку сприяє формуванню доступніших цін на ці товари. Найважливішим критерієм у роботі для нас є якість нашої продукції. Незалежно від того виріб індивідуальний або великосерійний, його якість має відповідати прийнятим нами стандартам. Ми постійно вдосконалюємось і завжди відкриті для пропозицій про співпрацю будь-якого роду. Крім наших магазинів, асортимент частково представлений по всій Україні в магазинах “Нова Лінія”, “Ашан”, “МегаМаркет”, “Епіцентр”.

Ковані меблі на будь-який смак

Протягом 10 років, наша компанія утримує позиції лідера з виробництва кованих меблів.
Попит на наші меблі різних стилів і напрямків дає нам змогу постійно вдосконалюватися, створюючи водночас не тільки моделі серійного виробництва, а й ексклюзивні вироби на замовлення. Ми орієнтовані на кожного покупця індивідуально і горді тим, що задовольняємо Ваші побажання з високою якістю.

Які ковані меблі ми виробляємо?

Банкетки, ліжка та консолі не тільки доповнять, а й запросто можуть стати основною складовою Вашого інтер’єру. А такі елементи декору як – свічники, сувеніри, підставки під квіти та камінне приладдя вдало його підкреслять.
Вийшовши в свій сад, Ви зможете помилуватися квітковими арками, що створюють неповторну казкову атмосферу, в той же час, наші садові лавки і столи дозволять прямо в саду прийняти Ваших шановних гостей.

Наші ковані меблі безпечні та практичні.

Ковані меблі сьогодні – це ідеальне поєднання витонченості та безпеки. У момент розгляду проектів виготовлення меблів для дому, ми переконуємося, що ковані меблі є найбільш практичним і надійним варіантом. Краса кованих меблів задовольняє найвищі потреби, а за надійністю з кованими меблями не може зрівнятися жоден матеріал.
Різні варіанти виготовлення кованих меблів у поєднанні з правильно зробленим ескізом дає нам можливість виготовити меблі будь-якої складності. Обираючи дизайн кованих меблів, порадьтеся з нашими фахівцями, вислухайте варіанти, запропоновані нашими майстрами, вони завжди зможуть допомогти вам у вашому виборі. Ціни на ковані меблі дивіться в нашому каталозі.

Гарантії якості

16 років успішної роботи в галузі виробництва та реалізації:

Ми працюємо з найкращим німецьким виробником фарб по металу – WSplast, для покриття наших меблів, що забезпечує виробам захист на багато років, а завдяки унікальності складу фарба не стікає і надає особливого ефекту художнім кованим меблям;
З нашою компанією співпрацює понад 150 магазинів по всій території України.
А також запрошуємо партнерів з розвитку дилерської мережі, на цікавих умовах.